Sergey apie elektriko darbą, Švedija

Sergey apie elektriko darbą, Švedija

RNDV Group pradėjau dirbti prieš 3 metus, 2015m.  birželį. Šioje įmonėje jau dirbo vienas mano pažįstamas, kuris ir rekomendavo pabandyti dirbti čia. Prieš ateidamas į šią kompaniją, jau buvau dirbęs užsienyje – žinojau kaip atrodo darbas ir gyvenimas svetur, tad didelių abejonių ar svarstymų neturėjau.

Galiu pasakyti, kad darbo pradžia nebuvo išskirtinai sunki. Startavau Papenburgo projekte, Vokietijoje. Dirbau kartu su vietiniais vokiečiais, su kuriais puikiai sutarėme ir komandiškai atlikdavome pavestus darbus. Per šiuos tris metus, RNDV Group kompanijoje, dirbau minėtame Papenburge, taip pat Rostoke, Flemingsberge, Bremene.

Prieš du metus startavau Švedijoje, kurioje dirbu iki šiol.  Galiu pasakyti, kad visuose objektuose darbas skiriasi. Šiuo metu mūsų komanda nėra didelė- 6-10 žmonių. Dažniausiai dirbame poromis.  Paskutiniame projekte mes atlikome darbus su silpnomis srovėmis. Tai gana siaura specifika – ventiliacinių sistemų automatika. Kadangi esu anksčiau turėjęs nemažai darbo patirties su silpnomis srovėmis – galima sakyti, kad dabar esu „savo rogėse“. Tačiau, bet kokiu atveju, labai vertinu ir kitą patirtį, kurią įgijau dirdamas čia-  RNDV Group, o jos būta tikrai nemažai. Darbas šiame projekte reikalauja žinių, patirties ir savarankiškumo. Būna įvairių darbo dienų, pvz. – kelionė iki darbo užtruka ilgiau nei esu pratęs, tad tai mane šiek tiek vargina, tačiau vienas iš didžiausių pliusų – gera komanda, draugiškas kolektyvas.

Kadangi daug laiko praleidžiame čia, neapsiribojame vien darbu, bet stengiamės susikurti ir savo laisvalaikį. Kaip vieną iš pagrindinių mūsų nedidelės brigados laisvalaikio tradicijų išskirčiau krepšinį. Ir šiaip, laisvą laiką leidžiama gana aktyviai: sportuojame, grybaujame, žvejojame. Kadangi gyvename atokiau nuo miesto, čia gamta tikrai labai graži ir turtinga. Savaitgaliais nuvykstame ir į miestą, visai neseniai aplankėme Grona Lund atrakcionų parką Stockholme.

Manau, kad visi žmonės dirbdami užsienyje pasiilgsta gimtojo krašto, nepriklausomai nuo sąlygų. Svarbiausia, prieš atvykstant, tinkamai nusiteikti psichologiškai – tada ir mintys apie namus netrukdo darbui bei laisvalaikiui!